Možnosti platby

Platba PLATEBNÍ BRÁNOU BANK

Jednoduchá a bezpečná cesta úhrady tvé objednávky. Po odeslání objednávky budeš přesměrován na platební bránu GoPay, která platbu bezpečně zprostředkuje. Ujisti se o dodatečném limitu pro online platby (info ti poskytne tvoje banka). Neúčtujeme si žádné poplatky za provedení platby!

 

Je to bezpečné?
Neukládáme žádná data o bankovních účtech ani jejich hesla. Platba probíhá bezpečně u celosvětového poskytovatele služeb platebních bran GoPay, který nejen v ČR poskytuje služby největším bankám. Tvé peníze jsou tedy v bezpečí.

 

Platba24 - Česká spořitelna

Rychlý převod z České spořitelny prostřednictvím služby Servis24.
 

Komerční banka 

Rychlý převod z Komerční banky prosřednictvím služby MojePlatba.
 

Raiffeisenbank

Rychlý převod z Raiffeisenbank prostřednistvím služby ePlatba pro eKonto.
 

GE Money Bank

Rychlý převod z GE Money Bank prostřednictvím interetového bankovnictví.
 

mBank

Rychlý převod z mBank prostřednictvím mPeníze.
 

Fio banka

Rychlý převod z Fio banky prostřednictvím internetového bankovnictví.
 

Sberbank

Rychlý převod z Sberbank prostřednictvím internetového bankovnictví.


 

ONLINE PLATBA KARTOU

Po odeslání objednávky budeš přesměrován na platební bránu GoPay, která platbu kartou bezpečně zprostředkuje. Ujisti se o dodatečném limitu pro online platby kartou (info ti poskytne tvoje banka). Neúčtujeme si žádné poplatky za provedení platby!

Je to bezpečné?
Data o platebních kartách nejsou uložena u nás, ale bezpečně u celosvětového poskytovatele služeb platebních bran GoPay, který nejen v ČR poskytuje služby největším bankám. GoPay pro ověření platebních karet využívá řešení 3D-Secure, moderní zabezpečení, které využívají kartové asociace MasterCard a Visa. Tvé peníze jsou tedy v bezpečí.

 

Bankovní převod

Pokud využíváš služeb České spořitelny, částka bude připsána na náš účet ihned a my tvé zboží můžeme expedovat. Při využití služeb jiných bank může převod peněz trvat 1-3 pracovní dny.
Po odeslání objednávky ti obratem zašleme údaje pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částku).
O průběhu vyřizování objednávky tě budeme informovat emailem a SMS.

 

Spotřebitelský úvěr CETELEM - nad 3 000 Kč (cca 120 Eur*)

Podmínkou pro získání úvěru je věk od 18 let a mít jen pravidelný zdroj příjmů.
Postup nákupu a vyřízení úvěru přes internetový eshop najdeš zde: jak nakoupit na splátky. V nabídce máme několik úvěrů, vybrat si můžeš i délku splácení a výši splátek. K vyřízení úvěrů budeš potřebovat jen několik dokumentů. Pro výpočet splátek a pro sepsání žádosti o úvěr budeš přesměrován na stránky společnosti CETELEM ČR, a.s. ihned po vyhotovení své objednávky.

*pozn.: možné i pro občany Slovenska s trvalým či přechodným pobytem v ČR a s příjmem od české firmy. Nutno provést nákup v Kč!

Shop