Výhody nákupu na splátky

nákup v hodnotě min. 3 000 Kč (cca 120 Eur) můžeš mít na splátky s řadou výhod:

 

  1. Nákup bez hotovosti - Při sjednávání úvěru nepotřebuješ mít u sebe žádnou finanční hotovost. Celou cenu kite zboží lze zaplatit vyřízeným úvěrem.
  2. První splátka v následujícím měsíci - Po schválení úvěru neplatíš žádnou splátku. První splátku zaplatíš až v dalším kalendářním měsíci.
  3. Tebou zvolená výše měsíční splátky a délka splácení - Při sjednávání úvěru si sám můžeš určit výši měsíční splátky a délku splácení, tj. i počet splátek (minimálně 6 měsíců, maximálně 60 měsíců).
  4. Kite vybavení je hned tvoje - Po schválení úvěru si můžeš hned převzít své kite vybavení a od té chvíle je již tvoje.
  5. Pohodlný nákup a vyřízení úvěru z domova - Pro nákup kite vybavení a vyřízení úvěru nemusíš chodit do naší kamenné prodejny. Pohodlně z tvého domova si můžeš přes eshop nakoupit a zaplatit úvěrem, který také vyřídíš na našem eshopu.

 

Podmínkou pro získání úvěru je věk od 18 let a mít jen pravidelný zdroj příjmů. Postup nákupu a vyřízení úvěru přes internetový eshop nalezneš zde: Jak nakoupit na splátky. V nabídce máme několik úvěrů, vyber si výši splátek. K vyřízení úvěrů budeš potřebovat. Pro výpočet splátek a pro sepsání žádosti o úvěr budeš přesměrován na stránky společnosti BNP PARIABAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem), ihned po vyhotovení své objednávky.


pozn.: možné i pro občany Slovenska s trvalým či přechodným pobytem v ČR a s příjmem od české firmy. Nutno provést nákup v Kč!

 

Další info:

Na splátky bez navýšení
Jak nakoupit na splátky
Vyber si výši splátek
Pojištění úvěru
Co budu potřebovat?

 

 

Shop

winsurfový plovák s možností uchycení hydrofoilu

0 z 5 novinka
od 44 999 Kč do týdne

dámské lycrové tričko

0 z 5 novinkaakce
od 799 Kč zítra u tebe

Bazar